Antigenní test Unscience SARS-COV-2...
Antigenní test Unscience SARS-COV-2...
Antigenní test Unscience SARS-COV-2...

Antigenní test Unscience SARS-COV-2 antigen Rapid Test kit

2 167 Kč
Vč. DPH 1 791 Kč bez DPH

Rychlý antigenní test určen pro kvalitativní detekci antigenu koronaviru SARS-CoV-2. Jedná se o sadu 25 ks testů.

Popis

Uvedený test je schváleny MZČR pro samotestování a zároveň se na ně vztahuje kompenzace 60 Kč na týden na jednoho zaměstnance.

V případě zájmu o odběr většího množství antigenních testů nás kontaktujte o individuální cenovou nabídku.

Antigenní testy jsou certifikované, velmi citlivé a přesné v detekci protilátek. Jejich užití je intuitivní a praktické. 

Princip antigenního testu

Tato sada antigenních testů využívá ke kvalitativnímu stanovení antigenu SARS-CoV-2 sendvičovou metodu, využívající princip imunochromatografie koloidním zlatem. Během testu se vzorek nakape do jamky na vzorek a provede se kapilární chromatografie.

Výhody antigenního testování

  • jednoduché intuitivní a praktické provedení testu
  • schváleno MZČR jako vhodné pro samotestování

Jak probíhá antigenní test

Testování provádíme pomocí odebrání vzorku z přední části nosu a nebo zadní části dutiny ústní. 

Odběr vzorků: Během odběru vzorků dbejte na náležitou ochranu a vyhněte se přímému kontaktu se vzorkem. V případě náhodného kontaktu by měla být včas provedena dezinfekce a měla by být přijata nezbytná opatření.

Vzorek výtěru z nosu: Během odběru vzorku by měla být hlavička výtěrové tyčinky zcela zasunuta do nosní dírky a jemně 5krát otočena. Poté odeberte vzorek stejnou výtěrovou tyčinkou z druhé nosní dírky stejným způsobem, aby se zajistilo dostatečné množství vzorku.

Vzorek výtěru z nosohltanu: Během odběru vzorků mírně zakloňte hlavu pacienta o 45-70 stupňů. Hlavičku výtěrové tyčinky zaveďte nosní dírkou až do hloubky odpovídající vzdálenosti od nosních dírek k uchu, jemně 5krát otočte a nechte na místě po dobu 3 sekund, aby se absorbovaly sekrece. Po odebrání vzorku tyčinku otáčivým pohybem pomalu vyndejte.

Uchování vzorku: Po odběru vzorku proveďte test do 1 hodiny. Před testováním vytemperujte vzorek na pokojovou teplotu.

Obsah testovacího kitu

1. Testovací činidlo: 1 test, každý test se skládá z testovací kazety a vysoušedla. Kazeta se skládá z testovacího proužku a pláště testovacího proužku. Testovací proužek se skládá ze vzorkové podložky a podložky pro spojování koloidním zlatem, nitrocelulózov membrány a kozí anti-myší IgG (linie C), podšívka a absorpční podložka.

2. Vysoušedlo: 1 kus/balení, silikagel.

3. Tampon: 25 kusů/balení.

4. Roztok pro ošetření vzorku: 20ml láhev.

5. Zkumavka na odběr vzorků: 25 kusů/balení

Skladování a stabilita

Testovací činidlo se skladuje při teplotě 2 až 30 ° C s minimální trvanlivostí 18 měsíců.

Detaily produktu

Navštivte naši prodejnu

Rádi vás přivítáme v naší prodejně v Kopřivnici. Sídlíme v centru města, ulice Štefánikova 221. Na více než 100 m2 najdete veškeré zboží, které máme skladem na e-shopu. Proškolený personál vám rád zodpoví na vaše dotazy a v případě potřeby poskytne odbornou radu. Více o nás →